NZ8F3V6SMX2WT5G
3.6V ZENER TIGHT TOLERANCE IN X2
Seri / Aile Numarası
NZ8F3V6SMX2WT5G
NZ8F3V6SMX2WT5G Hakkında
onsemi tarafından üretilen NZ8F3V6SMX2WT5G, 3.6V nominal gerilime sahip tekil Zener diyotudur. Surface Mount, Wettable Flank montaj tipi ile 2-XDFN (1x0.6) paketinde sunulur. 250 mW maksimum güç dağıtım kapasitesi ve ±5% tolerans ile sabit gerilim referansı uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 100 Ohms maksimum empedans ve 1V'de 10 µA ters sızıntı akımı özellikleri ile güç kaynakları, voltaj regülatörleri ve koruma devrelerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package 2-X2DFNW (1x0.6)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6 V