NZ8F27VSMX2WT5G
27V ZENER TIGHT TOLERANCE IN X2D
Seri / Aile Numarası
NZ8F27VS
NZ8F27VSMX2WT5G Hakkında
NZ8F27VSMX2WT5G, onsemi tarafından üretilen 27V nominal voltajlı Zener diyottur. X2D paketinde sıkı tolerans (±2.3%) ile sunulan bu bileşen, 250 mW maksimum güç dağıtabilir ve maksimum 80 Ohm empedansa sahiptir. 22V'de 100 nA ters sızıntı akımı ile karakterize edilmiştir. Surface mount wettable flank montajı ile 2-XDFN (1x0.6) paket türünde tasarlanmıştır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans devreler gibi uygulamalarda kullanılan hassas Zener diyotudur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 22 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package 2-X2DFNW (1x0.6)
Tolerance ±2.3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V