NZ8F22VSMX2WT5G
22V ZENER TIGHT TOLERANCE IN X2D
Seri / Aile Numarası
NZ8F22VSMX2WT5G
NZ8F22VSMX2WT5G Hakkında
NZ8F22VSMX2WT5G, onsemi tarafından üretilen 22V nominal gerilime sahip Zener diyottur. Surface mount X2DFN (1x0.6) paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. 250 mW maksimum güç yeteneği ile anahtarlama kaynakları, güç kaynağı tasarımları ve analog devrelerde aşırı gerilim koruması sağlar. ±2.32% dar toleransı ve düşük 55 Ohm maksimum impedansı ile hassas voltaj referansı uygulamalarına uyygundur. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 16.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package 2-X2DFNW (1x0.6)
Tolerance ±2.32%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V