NZ8F20VSMX2WT5G
20V ZENER TIGHT TOLERANCE IN X2D
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
2-XDFN
Seri / Aile Numarası
NZ8F20
NZ8F20VSMX2WT5G Hakkında
NZ8F20VSMX2WT5G, onsemi tarafından üretilen 20V nominal gerilim değerine sahip bir Zener diyottur. Dar tolerans (%±2.3%) ve 250mW güç kapasitesi ile voltaj regülasyonu ve über-voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. 55 Ohm maksimum impedans değeri ile kararlı voltaj sabitlemesi sağlar. Surface Mount Wettable Flank paketinde sunulan bu komponent, -65°C ile 150°C arasında stabil çalışır ve güç kaynakları, sinyal koruma devreleri ile analogdan dijitale sinyal dönüştürücülerde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 15.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package 2-X2DFNW (1x0.6)
Tolerance ±2.3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V