NZ8F18VSMX2WT5G
18V ZENER TIGHT TOLERANCE IN X2D
Seri / Aile Numarası
NZ8F18VS
NZ8F18VSMX2WT5G Hakkında
NZ8F18VSMX2WT5G, onsemi tarafından üretilen 18V nominal gerilime sahip tekil Zener diyotudur. Surface Mount X2D paketinde sunulan bu bileşen, 250 mW güç yeteneğine ve ±2.28% dar toleransa sahiptir. 50 Ohm maksimum impedans değeri ile istikrarlı voltaj regülasyonu sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Voltaj referans devreleri, aşırı gerilim koruması, voltaj sabitleyiciler ve sinyal koşullandırma uygulamalarında kullanılır. Çok düşük 100 nA @ 14V ters sızıntı akımı sayesinde güç tüketimini en aza indirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 14 V
Impedance (Max) (Zzt) 50 Ohms
Mounting Type Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package 2-X2DFNW (1x0.6)
Tolerance ±2.28%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 18 V