NZ8F11VSMX2WT5G
11V ZENER TIGHT TOLERANCE IN X2D
Seri / Aile Numarası
NZ8F11VSM
NZ8F11VSMX2WT5G Hakkında
NZ8F11VSMX2WT5G, onsemi tarafından üretilen 11V nominal voltajlı Zener diyottur. Surface mount 2-XDFN (X2DFNW 1x0.6) paketinde sunulan bu komponent, katı tolerans (±2.27%) ile voltaj regülasyon ve koruması gereken uygulamalarda kullanılır. 250 mW güç kapasitesi, 30 Ohm maksimum empedans ve 100 nA ters kaçak akımı ile karakterize edilmiştir. -65°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. Voltaj referans devreleri, over-voltage koruması, sinyal klipping ve güç kaynağı devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package 2-X2DFNW (1x0.6)
Tolerance ±2.27%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V