NZ3F33VT1G
DIODE ZENER 33V 800MW SOD323FL
Seri / Aile Numarası
NZ3F33VT
NZ3F33VT1G Hakkında
NZ3F33VT1G, onsemi tarafından üretilen 33V nominal geriliminde bir Zener diyottur. SOD-323F (SC-90) yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, 800 mW güç dağıtım kapasitesine sahiptir. 140 Ohm maksimum empedans ile karakterize edilen bu diyot, güç kaynakları, voltaj regülatörleri ve voltaj sınırlandırma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve ±6.06% tolerans ile stabil performans sunar. 23.2V'de 50 nA ters kaçak akımı ve 10 mA'de 1.3V ileri gerilimi ile düşük kaçak özelliği gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 23.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 140 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package SOD-323FL
Tolerance ±6.06%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V