NZ3F18VT1G
DIODE ZENER 18V 800MW SOD323FL
Seri / Aile Numarası
NZ3F18VT
NZ3F18VT1G Hakkında
NZ3F18VT1G, onsemi tarafından üretilen 18V nominal gerilimli Zener diyottur. SOD-323F yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 800mW güç dağıtım kapasitesine sahiptir. 60Ω maksimum empedans ve 50nA @ 12.5V ters sızıntı akımı özellikleriyle, regülatör devreleri, aşırı gerilim koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışan bu Zener diyot, ±6.39% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 12.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package SOD-323FL
Tolerance ±6.39%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 18 V