NZ3F12VT1G
DIODE ZENER 12V 800MW SOD323FL
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
NZ3F12VT
NZ3F12VT1G Hakkında
NZ3F12VT1G, onsemi tarafından üretilen 12V nominal değerine sahip bir zener diyottur. SOD-323F yüzey montajlı paketlemede sunulan bu komponent, 800mW güç dağıtım kapasitesine ve 60 Ohm maksimum empedansa (Zzt) sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Ters sızıntı akımı 8V'da 100nA'dir. ±5.42% tolerans değeriyle voltaj regülasyonu sağlar. Devrelerde aşırı voltaj koruması, voltaj sabitlemesi ve sinyal klipping uygulamalarında kullanılır. 10mA'da maksimum 1.3V ileri voltaj düşüşü meydana gelir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package SOD-323FL
Tolerance ±5.42%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V