NZ3F10VT1G
DIODE ZENER 10V 800MW SOD323FL
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
NZ3F10VT
NZ3F10VT1G Hakkında
NZ3F10VT1G, onsemi tarafından üretilen 10V nominal gerilime sahip bir Zener diyottur. SOD-323F (SC-90) yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, 800mW güç dağıtım kapasitesine sahiptir. ±6% tolerans ile üretilen bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, elektrik devrelerinde aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Maximum 40 Ohm impedansiyle karakterize edilen bu bileşen, 100nA reverse leakage akımı ile düşük kaçak özelliği gösterir ve 10mA forward akımda maksimum 1.3V forward voltajına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 800 mW
Supplier Device Package SOD-323FL
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V