NXFT15XV103FA2B040
NXFT15XV103FA2B
NXFT15XV103FA2B040 Hakkında
NXFT15XV103FA2B040, Murata Electronics tarafından üretilen NTC (Negative Temperature Coefficient) termistördür. 25°C'de 10kΩ direnç değerine sahip bu sıcaklık sensörü, -40°C ile +125°C arasında çalışabilen endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. B25/100 değeri 3988K olan bu bead tipi termistör, ±1% direnç toleransı ve ±1% B değer toleransı ile yüksek doğruluk sağlar. Maksimum 100mW güç tüketimi ile termal ölçüm, sıcaklık kontrol, NTC kompenzasyon ve HVAC sistemlerinde kullanılan bu komponent, serbestçe asılı montaj türü ile hızlı ısı yanıtı sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
Mounting Type Free Hanging
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Bead
Part Status Active
Power - Max 100 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 10k
Resistance Tolerance ±1%