NXFT15XH103FA1B140
Seri / Aile Numarası
NXFT15XH103FA1B
NXFT15XH103FA1B140 Hakkında
NXFT15XH103FA1B140, Murata Electronics tarafından üretilen NTC (Negative Temperature Coefficient) termistördür. 25°C'de 10kΩ nominal dirençle tasarlanmış, -40°C ile 125°C arasında çalışır. B25/100 değeri 3455K, B25/50 değeri 3380K olan bu bead tipi sensör, sıcaklık ölçümü, kontrol ve kompenzasyon uygulamalarında kullanılır. Maksimum 100 mW güç tüketimine sahip, direnç toleransı ±1%, B value toleransı ±1'dir. Serbest asılı montaj tipine uygun olan bu komponent, endüstriyel ölçüm cihazları, klima sistemleri, termometreler ve thermal management uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
Mounting Type Free Hanging
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Bead
Part Status Not For New Designs
Power - Max 100 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 10k
Resistance Tolerance ±1%