NXFT15WF104FA2B110
THERM NTC 100KOHM 4250K BEAD
Seri / Aile Numarası
NXFT15WF104FA2B110
NXFT15WF104FA2B110 Hakkında
Murata Electronics tarafından üretilen NXFT15WF104FA2B110, bead tipi NTC termistör sıcaklık sensörüdür. 25°C'de 100kΩ nominal dirençle karakterize edilen bu komponent, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılır. B25/50 değeri 4250K olan bu termistör, ±1% B value toleransı ve ±1% direnç toleransı ile hassas sıcaklık ölçümü sağlar. Serbest asılı montaj tipindedir ve maksimum 100 mW güç tüketimi ile belirlenir. Ev aletleri, endüstriyel kontrol sistemleri, iklim kontrol cihazları ve sıcaklık telemetri uygulamalarında kullanılmaktadır. Ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
Mounting Type Free Hanging
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Bead
Part Status Not For New Designs
Power - Max 100 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 100k
Resistance Tolerance ±1%