NXFT15WF104FA2B025
Seri / Aile Numarası
NXFT15WF104FA2B
NXFT15WF104FA2B025 Hakkında
NXFT15WF104FA2B025, Murata Electronics tarafından üretilen NTC (Negative Temperature Coefficient) termistördür. 25°C'de 100kΩ direnç değerine sahip bu bead tipi sıcaklık sensörü, -40°C ile 125°C arasında çalışır. B25/100 değeri 4334K olan bu termistör, sıcaklık ölçümü ve sıcaklık kompanzasyonu uygulamalarında kullanılır. ±1% direnç toleransı ve ±1% B value toleransı ile hassas sıcaklık ölçümü sağlar. Maximum 100 mW güç tüketim kapasitesine sahiptir. Serbest asılı montaj türüyle uygulanır. Part Status olarak yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
Mounting Type Free Hanging
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Bead
Part Status Not For New Designs
Power - Max 100 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 100k
Resistance Tolerance ±1%