NXFT15WF104FA1B130
Seri / Aile Numarası
NXFT15WF104FA1B
NXFT15WF104FA1B130 Hakkında
Murata Electronics tarafından üretilen NXFT15WF104FA1B130, 100kΩ nominal dirençli NTC (Negative Temperature Coefficient) termistördür. Bead tipi paketlemede sunulan bu sıcaklık sensörü, -40°C ile 125°C arasında çalışır. B25/50 değeri 4250K olan bu bileşen, sıcaklık ölçüm ve kontrol uygulamalarında, klimatizasyon sistemlerinde, endüstriyel ısıl yönetim devrelerinde ve beyaz eşya sıcaklık izlemesinde kullanılır. ±1% direniş toleransı ve ±1% B value toleransı ile hassas ölçümler sağlar. Maksimum 100 mW güç dağılımı kapasitesi olan cihaz, serbest asılı (free hanging) montaj tipinde tedarik edilir. Yaşlandırma ve yüksek sıcaklık uygulamaları için uygun bir tasarıma sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
Mounting Type Free Hanging
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Bead
Part Status Not For New Designs
Power - Max 100 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 100k
Resistance Tolerance ±1%