NTST40H120ECTG
DIODE SCHOTTKY 120V 40A TO220
Seri / Aile Numarası
NTST40H120
NTST40H120ECTG Hakkında
NTST40H120ECTG, Rochester Electronics tarafından üretilen 120V Schottky doğrultucu diyottur. TO-220-3 pakette sunulan bu komponent, ortak katot (1 Pair Common Cathode) konfigürasyonuna sahip olup güç kaynakları, invertör devreleri ve DC/DC dönüştürücülerde kullanılır. 20A ortalama doğrultulmuş akım ve 930mV ileri gerilim (@20A) özellikleri ile hızlı anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, 500ns'den daha hızlı iyileşme zamanına sahiptir ve Through Hole montajı için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 90 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 930 mV @ 20 A