NTST30U100CTH
DIODE SCHOTTKY
Seri / Aile Numarası
NTST30U100C
NTST30U100CTH Hakkında
NTST30U100CTH, Rochester Electronics tarafından üretilen Schottky doğrultucu diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonunda 1 çift diyot içeren bu bileşen, 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 100V maksimum ters gerilim (Vr) ile tasarlanan komponent, 15A akımda 800mV maksimum ileri gerilim (Vf) değerine sahiptir. Hızlı kurtarma özelliği (Fast Recovery ≤500ns) sayesinde yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile +150°C arasında çalışabilen komponent, TO-220-3 paketinde bulunmaktadır. Through Hole montaj tipinde olan bu diyot dizisi, güç kaynakları, anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS) ve diğer doğrultma devrelerinde uygulanır. 675µA @ 100V ters kaçak akımı spesifikasyonuna sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 675 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 15 A