NTST20100CTG
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
NTST20100CTG
NTST20100CTG Hakkında
NTST20100CTG, onsemi tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-220 paketinde sunulan bu komponent, 1 çift ortak katot konfigürasyonunda iki diyotu barındırır. 100V maksimum ters voltaj (Vr) ile tasarlanmış olup, 10A ortalama doğrultulmuş akımı destekler. Forward voltajı 10A akımda 830mV'dir. Hızlı kurtarma özelliğine (500ns) sahip olan NTST20100CTG, switching güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, motor sürücüleri ve diğer güç elektronik uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunmaktadır. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 830 mV @ 10 A