NTSJ30120CTG
DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F
Seri / Aile Numarası
NTSJ30120CTG
NTSJ30120CTG Hakkında
Teknik Özellikleri:
- Maksimum ters voltaj (Vr): 120V
- Her diyot için ortalama doğrultulmuş akım: 15A
- Maksimum iletiş voltajı: 1.08V @ 15A
- Ters sızıntı akımı: 800µA @ 120V
- Hızlı recovery karakteristiği: ≤500ns, >200mA
- Çalışma sıcaklığı aralığı: -40°C ~ 150°C
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 120 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-2 Full Pack
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.08 V @ 15 A