NTSJ20U100CTG
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F
Seri / Aile Numarası
NTSJ20U100CTG
NTSJ20U100CTG Hakkında
NTSJ20U100CTG, Rochester Electronics tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 çift ortak katot (Common Cathode) konfigürasyonuna sahiptir. 100V maksimum DC reverse gerilim değeri ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Diyot başına 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 790mV maksimum forward gerilime (10A'de) sahiptir. Fast Recovery karakteristiği sayesinde 500ns veya daha kısa recovery süresi sağlar. Ters kaçak akımı 100V'de 800µA'dir. -40°C ile 150°C arasında çalışabilen bu komponent, güç kaynakları, invertörler ve diğer doğrultma uygulamalarında kullanılır. Şu anda üretim dışıdır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-2 Full Pack
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 10 A