NTSB30120CTT4G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V D2PAK
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
NTSB30120CTT4G
NTSB30120CTT4G Hakkında
NTSB30120CTT4G, onsemi tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. Ortak katod konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir ve 120V ters gerilim ile 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Maksimum forward voltajı 15A'de 1.08V olan bu bileşen, Fast Recovery özelliği sayesinde 500ns'den daha hızlı anahtarlama performansı sunar. -40°C ile 150°C arasında işletme sıcaklığı aralığında çalışabilen NTSB30120CTT4G, TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulur. Doğrultucu devreler, güç kaynakları ve anahtarlamalı güç uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 120 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D²PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.08 V @ 15 A