NTSB30120CTG
DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
NTSB30120CTG
NTSB30120CTG Hakkında
NTSB30120CTG, Rochester Electronics tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-263-3 D²Pak yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, 1 çift common cathode konfigürasyonunda 2 diyot içermektedir. 120V ters gerilim kapasitesine sahip olan bileşen, 15A ortalama doğrultulmuş akım sağlamakta ve maksimum 1.08V ileri gerilim düşüşüne sahiptir. -40°C ile 150°C junction sıcaklık aralığında çalışma yeteneğine ve 500ns'den daha kısa hızlı iyileşme süresine sahiptir. Şu anda obsolete durumdadır. Güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve ters akım koruması gereken uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 120 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D²PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.08 V @ 15 A