NTSB30100CTG
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
NTSB30100C
NTSB30100CTG Hakkında
NTSB30100CTG, Rochester Electronics tarafından üretilen Schottky diyot dizisi bileşenidir. Ortak katod konfigürasyonunda tasarlanmış bu komponent, iki adet Schottky diyottan oluşmaktadır. 100V DC ters voltaj dayanımı ile güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. Diyot başına 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan komponent, hızlı geri kazanım özelliği (≤500ns, >200mA) ile yüksek frekans uygulamalarına uygun hale getirilmiştir. D²Pak (TO-263) yüzey montaj paketi ile yoğun tasarımlar için yer tasarrufu sağlar. -40°C ile +150°C arasında çalışır. Obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D²PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 15 A