NTSB20120CT-1G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V I2PAK
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
NTSB20120CT
NTSB20120CT-1G Hakkında
NTSB20120CT-1G, onsemi tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. Ortak katot konfigürasyonunda iki diyottan oluşan bu komponent, 120V ters voltaj değerinde 10A ortalama doğrultulmuş akımı işleyebilir. Fast recovery tipi tasarımı sayesinde 500ns'den kısa anahtarlama zamanına sahiptir. 1.1V'luk forward voltajı ile düşük kayıp uygulamalarında kullanılır. TO-262 (I²Pak) paketinde sunulan bu diyot dizisi, güç kaynakları, anahtarlamaya dönük regülatörler ve ters koruma uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. -40°C ile 150°C arasında güvenli çalışmaktadır. Bileşen aktif üretimde değildir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 700 µA @ 120 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package I2PAK (TO-262)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 10 A