NTSB20100CTT4G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
NTSB20100C
NTSB20100CTT4G Hakkında
NTSB20100CTT4G, onsemi tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu komponent, 100V maksimum ters voltaj ve diode başına 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. D²Pak (TO-263-3) paketinde sunulan bileşen, -40°C ile 150°C arasında çalışabilir. Forward voltajı 10A'de maksimum 830mV olup, ters sızıntı akımı 70V'de 17µA'dir. Fast recovery karakteristiği (≤500ns, >200mA) sayesinde yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve otomoşon elektronik sistemlerinde tercih edilir. Komponent şu anda üretim dışıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 17 µA @ 70 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D²PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 830 mV @ 10 A