NTS10100EMFST3G
DIODE SCHOTTKY 100V 10A 5DFN
Seri / Aile Numarası
NTS10100
NTS10100EMFST3G Hakkında
NTS10100EMFST3G, onsemi tarafından üretilen 100V rated Schottky doğrultucu diyottur. 10A ortalama doğrultulan akım kapasitesi ile güç kaynakları, DC-DC konvertörler ve ters polarite koruması uygulamalarında kullanılır. 720 mV maksimum forward voltaj düşüşü ve 500ns'den küçük recovery süresi ile düşük enerji kaybı ve yüksek anahtarlama hızı sağlar. -55°C ile 150°C arasında çalışmaya uygun olan komponent, 5x6mm 5-lead PowerTDFN yüzey montajlı pakette sunulmaktadır. 70µA ters kaçak akım ile düşük standby güç tüketimi sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 70 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case 8-PowerTDFN, 5 Leads
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 720 mV @ 10 A