NTCSMELFXX103JT
THERM NTC 10KOHM 3997K DO213AA
Paket/Kılıf
DO-213AA (Glass)
Seri / Aile Numarası
NTCSMELFXX103J
NTCSMELFXX103JT Hakkında
NTCSMELFXX103JT, Vishay tarafından üretilen yüzey montajlı NTC termistördür. 25°C'de 10kΩ nominal dirençe sahip bu bileşen, -40°C ile 200°C arasındaki sıcaklık aralığında çalışır. B25/85 değeri 3997K olup, ±5% direnç toleransı ve ±1.3% B değeri toleransı ile karakterize edilmiştir. DO-213AA paket tipi ile sunulan komponent, maksimum 100 mW güç tüketebilir. Sıcaklık ölçümü, ısıl yönetim ve sıcaklık kompanzasyonu uygulamalarında kullanılabilir. Bileşen şu anda üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1.3%
B25/85 3997K
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Package / Case DO-213AA
Part Status Obsolete
Power - Max 100 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 10k
Resistance Tolerance ±5%