NTCS0805E3472GMT
THERM NTC 4.7KOHM 3500K 0805
Seri / Aile Numarası
NTCS0805E3472GMT
NTCS0805E3472GMT Hakkında
Vishay NTCS0805E3472GMT, 0805 (2012 Metric) yüzeye monte NTC termistördür. 25°C'de 4.7kΩ nominal dirençle, 3500K B değeri toleransı ±1% hassasiyetinde çalışır. -40°C ile 150°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. Maksimum 210mW güç tüketimiyle tasarlanmıştır. ±2% dirençte tolerans, 0805 SMD pakette bulunur. Sıcaklık ölçüm, sıcaklık kompenzasyonu ve termal kontrolü gerektiren endüstriyel, tüketici elektroniği ve IoT uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Part Status aktiftir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
B25/85 3500K
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Part Status Active
Power - Max 210 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 4.7k
Resistance Tolerance ±2%