NTCS0402E3683GHT
THERMISTOR NTC 68KOHM 3910K 0402
Seri / Aile Numarası
NTCS0402E3683
NTCS0402E3683GHT Hakkında
NTCS0402E3683GHT, Vishay tarafından üretilen 0402 SMD paket tipinde NTC termistördür. 25°C'de 68kΩ nominal direnç değerine sahip olan bu sıcaklık sensörü, -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. B25/85 değeri 3910K olup, ±2% direnç toleransı ve ±3% B value toleransı ile yüksek ölçüm doğruluğu sağlar. 70mW maksimum güç tüketimi ile sınırlandırılmıştır. Sıcaklık ölçümü, sıcaklık kontrolü, NTC kompansasyon ve termal sensör uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
B25/85 3910K
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Part Status Active
Power - Max 70 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 68k
Resistance Tolerance ±2%