NTCLE100E3474HB0
THERM NTC 470KOHM 4570K BEAD
Seri / Aile Numarası
NTCLE100E3474HB
NTCLE100E3474HB0 Hakkında
NTCLE100E3474HB0, Vishay tarafından üretilen NTC (Negative Temperature Coefficient) termistördür. 25°C'de 470kΩ dirençe sahip olan bu bead tipi sensör, sıcaklık değişimlerine karşı direncini değiştirerek sıcaklık ölçümü sağlar. B25/85 değeri 4570K olan komponent, -40°C ile 125°C arasında güvenilir çalışma sunmaktadır. Maksimum 500mW güç tüketim kapasitesine ve ±3% direnç toleransına, ±1.5% B value toleransına sahiptir. Tipik uygulamaları arasında HVAC sistemleri, iyonlaştırma cihazları, ev aletleri, oto uygulamaları ve medikal ekipmanların sıcaklık kontrolü bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1.5%
B25/85 4570K
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Bead
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 470k
Resistance Tolerance ±3%