NTCG104BF683FT1X
THERMISTOR NTC 68KOHM 4085K 0402
Seri / Aile Numarası
NTCG104BF683FT
NTCG104BF683FT1X Hakkında
TDK Corporation tarafından üretilen NTCG104BF683FT1X, 68 kΩ nominal direnç değerine sahip Surface Mount NTC termistördür. 25°C referans sıcaklıkta 68 kΩ ±%1 tolerans ile ölçülen bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. B değeri 4085K (B25/50) olup ±%1 toleransa sahiptir. 0402 (1005 Metric) yüksek entegre paket türünde sunulan komponent, maksimum 100 mW güç tüketimine dayanabilir. Sıcaklık ölçümü, sıcaklık kompensasyonu, ısıl kontrol ve sensör uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
B25/50 4085K
B25/85 4150K
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Part Status Active
Power - Max 100 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 68k
Resistance Tolerance ±1%