NTCG103EH101JT1
THERMISTOR NTC 100OHM 3244K 0402
Seri / Aile Numarası
NTCG103EH101JT1
NTCG103EH101JT1 Hakkında
TDK Corporation tarafından üretilen NTCG103EH101JT1, 100Ω nominal dirençli bir NTC (Negatif Sıcaklık Katsayılı) termistördür. 0402 (1005 Metric) SMD paketinde sunulan bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışan uygulamalarda sıcaklık ölçümü ve kontrol işlevleri için tasarlanmıştır. B25/50 değeri 3244K olan termistör, ±5% direnç toleransı ve ±3% B value toleransı ile üretilmiştir. Maksimum 100mW güç sınırlamasına sahip olan komponent, sıcaklık sensörü, ısıl koruma, sıcaklık kompenzasyonu ve isıl yönetim uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
B25/50 3244K
B25/85 3250K
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Part Status Active
Power - Max 100 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 100
Resistance Tolerance ±5%