NTCASCWE3473J
THERM NTC 47KOHM 4090K PROBE
Seri / Aile Numarası
NTCASCWE3473J
NTCASCWE3473J Hakkında
Vishay NTCASCWE3473J, 47kΩ nominal dirençli NTC termistör sensördür. B25/85 değeri 4090K olan bu sensör, -25°C ile 100°C arasında sıcaklık ölçümü için tasarlanmıştır. Silindirik prob montajına sahip olan bileşen, threaded bağlantı ile panel ve cihazlara entegre edilebilir. 500mW maksimum güç tüketimi ile ısı kontrolü, klima sistemleri, endüstriyel sıcaklık monitörizasyonu ve HVAC uygulamalarında kullanılır. ±5% direnç toleransı ve ±1.5% B-value toleransı ile yüksek doğruluk sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1.5%
B25/85 4090K
Mounting Type Threaded
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Package / Case Cylindrical Probe Assembly
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 47k
Resistance Tolerance ±5%