NTCALUG54A103GA
NTC LUG M5 10K 2% G24 38MM A
Paket/Kılıf
Bead with Terminal
Seri / Aile Numarası
NTCALUG54A103GA
NTCALUG54A103GA Hakkında
Vishay NTCALUG54A103GA, M5 montajlı NTC termistör sensörüdür. 25°C'de 10kΩ nominal dirençle, -40°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında sıcaklık ölçümü ve kontrolü için kullanılır. ±2% direnç toleransı ve ±0.5% B value toleransı ile hassas sıcaklık tahmini sağlar. B25/85 değeri 3984K'dir. Serbest asılı montaj tipinde, terminal uçlu boncuk paket formatındadır. 38mm boyuta sahip bu bileşen, termistik davranış karakteristiğinden dolayı HVAC sistemleri, tıbbi cihazlar, ev aletleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±0.5%
B25/85 3984K
Mounting Type Free Hanging
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case Bead with Terminal
Part Status Active
Resistance in Ohms @ 25°C 10k
Resistance Tolerance ±2%