NTCALUG03A103G
THERM NTC 10KOHM 3984K RING LUG
Seri / Aile Numarası
NTCALUG03A103G
NTCALUG03A103G Hakkında
Vishay NTCALUG03A103G, 10kΩ nominal dirençli NTC (Negatif Sıcaklık Katsayılı) termistördür. Ring lug bağlantı tipi ile serbest asılı montaj için tasarlanmıştır. -40°C ile 125°C arasında çalışır ve 3984K B değeri ile karakterize edilmiştir. ±2% direnç toleransı ve ±0.5% B değeri toleransı sağlar. Maksimum 100mW güç dağılımına uygundur. Isı ölçümü, sıcaklık kontrolü, termal koruma ve iklim kompanzasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±0.5%
B25/85 3984K
Mounting Type Free Hanging
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Ring Lug
Part Status Active
Power - Max 100 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 10k
Resistance Tolerance ±2%