NTCALUG01A472GA
NTC LUG 4.7K 2% 24AWG PTFE 38MM
Seri / Aile Numarası
NTCALUG01A472GA
NTCALUG01A472GA Hakkında
Vishay NTCALUG01A472GA, NTC (Negatif Sıcaklık Katsayısı) termistördür. 25°C'de 4.7kΩ nominal dirençle, sıcaklık değişimlerine duyarlı ölçüm yapan bir sensördür. -40°C ile 150°C arasında çalışabilir. Ring Lug montaj tipi ile kablolara doğrudan bağlanabilir. PTFE yalıtımlı 24AWG kablo ile 38mm uzunluğundadır. B25/85 değeri 3984K olup, yüksek doğruluk (B tolerance ±0.5%, direnç toleransı ±3%) sağlar. Isıtma sistemleri, klima üniteleri, sıcak su ısıtıcıları, endüstriyel kontrol cihazları ve motorlu araçlarda sıcaklık izlemesi ve kontrolü uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±0.5%
B25/85 3984K
Mounting Type Free Hanging
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case Ring Lug
Part Status Active
Resistance in Ohms @ 25°C 4.7k
Resistance Tolerance ±3%