NSVR02HL40MX2WT5G
40V LOW IR 175C TJMAX SCHOTTKY D
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
2-XDFN
Seri / Aile Numarası
NSVR02HL40MX2WT5G
NSVR02HL40MX2WT5G Hakkında
NSVR02HL40MX2WT5G, onsemi tarafından üretilen 40V maksimum reverse voltaj kapasitesine sahip bir Schottky doğrultma diyotudur. 200mA DC ortalama doğrultulmuş akım ve 1.2V maksimum forward voltaj ile tasarlanmıştır. Surface Mount 2-XDFN (1x0.6mm) paket tipi ile sunulan bu diyot, yüksek sıcaklık uygulamaları için 175°C junction sıcaklık limiti sunar. 4 nanosaniye reverse recovery time özelliği ve düşük ters yön kaçak akımı (500nA @ 40V) ile, anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, AC/DC konvertörlerde ve voltaj düzenleyici devrelerinde yaygın olarak kullanılır. -55°C ile +175°C çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 200mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 4 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package 2-X2DFNW (1x0.6)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 100 mA