NSVBAS70LT1G
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
NSVBAS70LT
NSVBAS70LT1G Hakkında
NSVBAS70LT1G, onsemi tarafından üretilen 70V 70mA kapasiteli Schottky diyottur. SOT-23-3 (TO-236) yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama ve düşük ileri gerilim özelliği sayesinde anahtarlama güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve voltaj düzeltme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. 1V maksimum ileri gerilimi (@15mA) ile enerji verimliliği sunarken, -55°C ile 150°C arasında güvenilir çalışma sağlar. Small signal kategorisinde yer alan diyot, yüksek hızlı anahtarlama uygulamaları için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 70mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 70 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA