NSV20101JT1G
TRANS NPN 20V 1A SC89-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SC-89
Seri / Aile Numarası
NSV20101
NSV20101JT1G Hakkında
NSV20101JT1G, onsemi tarafından üretilen bir NPN bipolar junction transistördür (BJT). Surface mount SC-89 paketinde sunulan bu transistör, maksimum 1A kolektör akımı ve 20V kesintisiz emitter-kolektör voltajı ile çalışabilir. 350MHz transition frequency ile yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarına uygun hale getirilmiştir. 200 minimum DC akım kazancı (hFE) ve 220mV maksimum doyma voltajı ile, düşük güç tüketimli dijital lojik devreler, amplifikatörler, anahtarlama uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde kullanılır. -55°C ile 150°C arasında geniş sıcaklık aralığında çalışabilir ve 255mW güç seçeneği ile kompakt tasarımlara entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 1 A
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 100mA, 2V
Frequency - Transition 350MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-89, SOT-490
Part Status Active
Power - Max 255 mW
Supplier Device Package SC-89-3
Transistor Type NPN
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 220mV @ 100mA, 1A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 20 V