NSV12200LT1G
TRANS PNP 12V 2A SOT23
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
NSV12200
NSV12200LT1G Hakkında
NSV12200LT1G, onsemi tarafından üretilen PNP bipolar transistördür. SOT-23-3 (TO-236) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, maksimum 2A kolektör akımı ve 12V çalışma voltajı ile tasarlanmıştır. 250 minimum DC akım kazancı (hFE) ve 100MHz geçiş frekansı özelliğine sahiptir. 540mW maksimum güç tüketimi ile sinyal amplifikasyonu, anahtarlama ve kontrol uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arası çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 2 A
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 250 @ 500mA, 2V
Frequency - Transition 100MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 540 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Transistor Type PNP
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 180mV @ 200mA, 2A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 12 V