NSS12201LT1G
TRANS NPN 12V 2A SOT23-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
NSS12201
NSS12201LT1G Hakkında
NSS12201LT1G, onsemi tarafından üretilen NPN bipolar transistördür. SOT-23-3 yüzey montajlı paketinde sunulan bu transistör, maksimum 2A kolektör akımı ve 12V Vce(br) diyelectric dayanımına sahiptir. 150MHz geçiş frekansı ile orta hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılabilir. 460mW maksimum güç harcaması ve 200'den fazla DC akım kazancı (hFE), küçük sinyal amplifikasyon ve dijital lojik devrelerinde anahtarlama işlevleri için uygundur. -55°C ile +150°C arasında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 2 A
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V
Frequency - Transition 150MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 460 mW
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Transistor Type NPN
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 90mV @ 200mA, 2A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 12 V