NSR201MXT5G
RF SCHOTTKY BARRIER DIODE
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
2-XDFN
Seri / Aile Numarası
NSR201
NSR201MXT5G Hakkında
NSR201MXT5G, onsemi tarafından üretilen RF Schottky barrier diyottur. 2V ters gerilim ile çalışan bu bileşen, 50mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 0.15pF kapasitansı (1MHz'de, 0V'da) sayesinde yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Small signal kategorisinde yer alan bileşen, -55°C ile 150°C arasında işletilir. 2-XDFN (1x0.6mm) yüzey montajı paketinde sunulan NSR201MXT5G, RF devreler, frekans karışturıcılar, detektor devreler ve düşük gerilimli anahtarlama uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 0.15pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 50mA (DC)
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package 2-X2DFN (1x0.6)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 2 V