NSR15TW1T2
DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V SC88
Seri / Aile Numarası
NSR15TW
NSR15TW1T2 Hakkında
NSR15TW1T2, onsemi tarafından üretilen 3 bağımsız Schottky diyot dizisidir. 15V maksimum reverse voltajda çalışan bu kompakt bileşen, SC-88 (SOT-363) yüzey montajlı paketiyle sunulmaktadır. Diode başına 30mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olup, 680mV maksimum forward voltajda (10mA'de) işletilir. -65°C ile +150°C arasında kararlı çalışan bu diyot dizisi, switch modlu güç kaynakları, analog sinyal işleme devrelerinde ve koruma uygulamalarında kullanılır. Düşük ters sızıntı akımı (1V'de 50nA) özelliği, hassas ölçüm ve analog devreler için uygun kılar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 1 V
Diode Configuration 3 Independent
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Part Status Obsolete
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SC-88/SC70-6/SOT-363
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 680 mV @ 10 mA