NSR15SDW1T1G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V SC88
Seri / Aile Numarası
NSR15SDW1
NSR15SDW1T1G Hakkında
NSR15SDW1T1G, onsemi tarafından üretilen 2 bağımsız Schottky diyot dizisidir. 15V maksimum reverse voltaj (Vr) ile tasarlanan bu komponent, 30mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Düşük forward voltaj karakteristiği (680mV @ 10mA) ile enerji verimliliğini artırır. 50nA reverse leakage akımı ile sızıntı kaybını minimize eder. SC-88/SOT-363 yüzey montajlı pakete sahip olan NSR15SDW1T1G, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Anahtarlama, güç yönetimi, sinyal korunması ve low-speed uygulamalarda kullanılır. Cihaz obsolete (üretilmiyor) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 1 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Part Status Obsolete
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SC-88/SC70-6/SOT-363
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 680 mV @ 10 mA