NSR15SDW1T1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V SC88
Seri / Aile Numarası
NSR15SDW1T1
NSR15SDW1T1 Hakkında
NSR15SDW1T1, onsemi tarafından üretilen 2 bağımsız Schottky diyot dizisidir. 15V maksimum reverse voltaj ve 680mV forward voltage (@10mA) özelliğine sahip bu komponent, 30mA DC ortalama doğrultulmuş akımla çalışır. SC-88/SOT-363 surface mount paketinde sunulan bu diyot, -65°C ile 150°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. Small signal uygulamalarda ve düşük voltajlı devreler de sıkça tercih edilen Schottky diyotların bu dizisi, anahtarlama uygulamaları, doğrultma devreleri ve lojik gating uygulamalarında kullanılır. 50nA @ 1V reverse leakage akımı sayesinde düşük güç tüketimi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 1 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Part Status Obsolete
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SC-88/SC70-6/SOT-363
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 680 mV @ 10 mA