NSR10F30NXT5G
DIODE SCHOTTKY 30V 1A 2DSN
Seri / Aile Numarası
NSR10F30NXT5G
NSR10F30NXT5G Hakkında
NSR10F30NXT5G, onsemi tarafından üretilen 30V 1A kapasiteli surface mount Schottky doğrultucu diyottur. 2-XDFN (1.4x0.6) paketinde sunulan bu bileşen, 470 mV forward voltaj düşüşü ve 100 µA reverse leakage akımı ile karakterize edilir. 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilen bileşen, fast recovery özelliğine sahiptir (≤500ns, >200mA). Güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, kurtarma diyodu uygulamaları ve rf demodülatör devrelerde kullanılır. Aktif ürün statüsü ile malzeme tedariki desteklenmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 2-DSN (1.4x0.6)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 470 mV @ 1 A