NSR10F20NXT5G
DIODE SCHOTTKY 20V 1A 2DSN
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
2-XDFN
Seri / Aile Numarası
NSR10F20NXT5G
NSR10F20NXT5G Hakkında
NSR10F20NXT5G, onsemi tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultucu diyotudur. 20V ters voltaj ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, 450mV ileri voltaj düşüşü ve 500ns'nin altında recovery time ile karakterize edilir. Surface mount 2-XDFN paketinde sunulan diyot, 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilir. Düşük ileri voltaj düşüşü ve hızlı anahtarlama özellikleri sayesinde güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler, anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS) ve düşük voltaj uygulamarında kullanılır. 100µA ters kaçak akımı, rölatif olarak düşük kaçak özelliği gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 20 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case 2-XDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 2-DSN (1.4x0.6)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 450 mV @ 1 A