NSR01L30MXT5G
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2X3DFN
Seri / Aile Numarası
NSR01L30MXT5G
NSR01L30MXT5G Hakkında
NSR01L30MXT5G, onsemi tarafından üretilen kompakt bir Schottky doğrultucu diyottur. 30V ters voltaj derecelendirmesi ve 100mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile düşük güç uygulamalarında kullanılır. 460mV maksimum forward voltajı ile düşük ısı kaybı sağlar. 0201 (0603 Metrik) yüzey montajı paketinde sunulan bu bileşen, 500ns'den düşük recovery time'ı ile hızlı anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları, AC/DC adaptörleri ve entegre devre koruma uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +150°C'ye kadar çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 100mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 2-X3DFN (0.6x0.3) (0201)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 460 mV @ 10 mA