NSL12AWT1G
TRANS PNP 12V 2A SC88/SC70-6
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
6-TSSOP
Seri / Aile Numarası
NSL12AWT1G
NSL12AWT1G Hakkında
NSL12AWT1G, onsemi tarafından üretilen PNP bipolar junction transistördür (BJT). SC-88/SC70-6 (SOT-363) yüzey montajlı paket ile sunulan bu transistör, maksimum 2A kolektör akımı ve 12V çökertme gerilimi ile çalışır. 100MHz transition frequency özelliğine sahip olup, -55°C ile +150°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. Maksimum 450mW güç tüketimi ile düşük işaret uygulamaları, anahtarlama devreleri, amplifikasyon uygulamaları ve genel amaçlı dijital/analog sinyal işleme devrelerinde tercih edilir. 290mV doyum gerilimi ve 100 minimum DC akım kazancı ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 2 A
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 800mA, 1.5 V
Frequency - Transition 100MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Part Status Active
Power - Max 450 mW
Supplier Device Package SC-88/SC70-6/SOT-363
Transistor Type PNP
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 290mV @ 20mA, 1A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 12 V