NSCSNNN015PDUNV
SENSOR PRES 15PSI DIFF 12V SIP
Paket/Kılıf
4-SIP Module
Seri / Aile Numarası
NSCSNNN015PDUNV
NSCSNNN015PDUNV Hakkında
Honeywell NSCSNNN015PDUNV, ±15PSI (±103.42kPa) işletme basıncında çalışan bir diferansiyel basınç sensörüdür. 4-SIP modülü içinde Wheatstone Bridge çıkış türü ile 0-155mV arasında analog sinyal üretir. ±0.25% doğruluk oranı ile hassas ölçümler sağlar. -40°C ile 85°C geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 1.5V-12V beslemede çalışabilen sensör, kartlara monte edilen uygulamalarda, HVAC sistemlerinde, endüstriyel kontrol ve izleme sistemlerinde, tıbbi cihazlarda ve otomatif uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Maximum Pressure ±30PSI (±206.84kPa)
Operating Pressure ±15PSI (±103.42kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0 mV ~ 155 mV (5V)
Output Type Wheatstone Bridge
Package / Case 4-SIP Module
Part Status Active
Port Style No Port
Pressure Type Differential
Supplier Device Package 4-SIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 1.5V ~ 12V